Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - hunting: jak szybko zdobywać poziomy

Sposoby na szybkie rozwijanie zdolności Hunting, najlepsze miejsce do polowania.

Podobnie jak inne zdolności z grupy trade skills w Lost Ark, rozwijanie umiejętności hunting jest bardzo czasochłonne. Cały proces możesz jednak przyspieszyć, wybierając odpowiednie miejsce do polowania - czym zajmujemy się na niniejszej stronie.

Jak w przypadku pozostałych zdolności zbierackich, hunting rozwiniesz po prostu wykonując czynności związane z umiejętnością - czyli polując. Najlepsze miejsce by się tego podjąć do południowo-wschodnia część Bilbrin Forest (1).

W odnodze prowadzącej do Medrick Monastery jest mnóstwo zajęcy (2), na które możesz zapolować. Po zabiciu i oskórowaniu zwierzaka idź po prostu wzdłuż wąskich przejść, by natrafić na kolejne zwierzaki.

Jeśli po przeczesaniu całej tej części mapy nie znajdziesz nowej zwierzyny, możesz zmienić kanał. Po tym na nowo będziesz mógł rozpocząć polowanie - a po wybiciu zwierzyny ponownie przejść na inny kanał.

Stosując ten sposób możesz awansować zdolność Hunting na wyższy poziom w ciągu zaledwie kilku minut. Co więcej, zdobędziesz także mnóstwo surowców, które wykorzystasz potem w rzemiośle w twojej twierdzy.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - excavating: relic, jak znaleźć relikwię

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Lost Ark

PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze