Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - czasowe zadanie: jak powtórzyć

Co zrobić, gdy timed questu zakończy się niepowodzeniem.

Czasowe zadania (timed quests) to specjalny typ wyzwań w Lost Ark, które pojawiają się w konkretnych miejscach na mapie. Na wykonanie ich masz zawsze ograniczony czas, chociaż zawsze związane jest to z bardzo wysoką nagrodą.

Zadania czasowe rozpoznasz po ich czerwonej barwie (1). Automatycznie dodają się do twojego dziennika, gdy wejdziesz na miejsce ich wykonywania. Najczęściej w twojej okolicy pojawia się strefa (2), w obrębie której musisz zabić określoną ilość stworów i/lub coś podnieść.

Jeśli ci się to uda, otrzymasz naprawdę wysokie nagrody, od kilku do nawet kilkunastu razy wyższe, niż za zadania poboczne w tych miejscach. Sprawia to, że są one szalenie opłacalne i zawsze trzeba je wykonywać - tym bardziej, że zajmuje to na ogół kilkadziesiąt sekund.

Co jednak, jeśli nie uda ci się wykonać zadania w tym czasie bądź opuścisz strefę misji, co automatycznie zakończy misję niepowodzeniem? Niestety, nie masz możliwości powtórzenia tego typu wyzwań - w momencie porażki znikają one bezpowrotnie.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - Phoenix Plume: jak zdobyć

Komentarze