Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - skrzynie zaopatrzeniowe Kratu

Gdzie znaleźć skrzynie zaopatrzeniowe Kratu.

Hotel Krat to główna siedziba w grze Lies of P. Jedna z postaci niezależnych, lokaj Polendina oferuje przedmioty, które przydadzą się w rozgrywce. Jeśli zaczniesz przynosić mu skrzynie zaopatrzeniowe Kratu, poszerzy swoją ofertę sklepu.

Warto zaznaczyć, że pojedyncza skrzynia nie posiada konkretnych przedmiotów. To ich ilość poszerza ofertę sklepu, co oznacza, że nawet jeśli przyniesiesz ostatnią skrzynię, Polendina będzie sprzedawał te przedmioty, które normalnie pojawiłyby się przy pierwszej skrzyni.


Na tej stronie:


Skrzynia zaopatrzeniowa Kratu

Skrzynia znajduje się w Bibliotece katedry Św. Frangelica. Przejdź przez lokację, a gdy dojdziesz do ogromnej celi, pokonaj znajdującego się tam silnego przeciwnika. Następnie przejdź przez drzwi po prawej. W korytarzu, po prawej stronie, znajduje się mała cela ze skrzynią, w której znajdziesz skrzynię zaopatrzeniową Kratu.


Solidna skrzynia zaopatrzeniowa Kratu

Będąc w Galerii Wielkiej Wystawy przejdź przez całą lokację. Skrzynka z solidną skrzynią zaopatrzeniową Kratu znajduje się przed wejściem do bossa - obok drabiny, która odblokowuje skrót do Stargazera.


Specjalna skrzynia zaopatrzeniowa Kratu

Przejdź przez Upadający Krat, aż dojdziesz do Zawalonej Wieży Pracowni. Gdy wejdziesz na szczyt, możesz zeskoczyć na dół. Na półce skalnej znajduje się skrzynia, w której znajdziesz specjalną skrzynię zaopatrzeniową Kratu.


Następnie: Lies of P - Sanktuarium Trójcy, zagadki Arlecchino

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Zaszyfrowane pojemniki: gdzie znaleźć, lokalizacje

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze