Skip to main content

Lies of P - Obiekt doświadczalny 826

Czym zajmuje się Obiekt doświadczalny 826.

Obiekt doświadczalny to jedna z postaci niezależnych w Lies of P. Możesz kupić od niego unikatowe przedmioty, ale najpierw musisz go uwolnić.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć Obiekt doświadczalny 826

Obiekt doświadczalny 826 możesz znaleźć w Klasztorze Arche, a dokładniej na jego zewnętrznym murze. Przejdź przez lokację, aż dojdziesz do pomieszczenia, w którym znajdują się drzwi do Sanktuarium Trójcy.

Na samym dole komnaty zmierzysz się z wytrzymałym przeciwnikiem. Gdy go pokonasz, wejdź do pomieszczenia, z którego wyskoczył. Uważając na płytki naciskowe znajdujące się na podłodze wejdź do windy i zjedź na dół.

Gdy zjedziesz windą, przejdź przez korytarz. Po lewej stronie stoisz stojący Obiekt 826. Porozmawiaj z nim, aby otrzymać gest radości, a następnie kontynuuj przejście gry.

Po przejściu przez zewnętrzny mur dotrzesz do Wyrwy w Klasztorze Arche. Przemierz całą lokację, a następnie pokonaj bossa - Laxasię Kompletną.

Po zabiciu Laxasii przenieś się do kanału ulicy Rosy Isabelle. Skręć w lewo od Stargazeru, by przejść skrótem do mostu nad główną ulicą, na której spotkasz Obiekt 826.


Co sprzedaje Obiekt doświadczalny 826

Obiekt doświadczalny 826 sprzedaje:

  • kryształowy topór truchła,
  • strój myśliwski Białej Damy,
  • zasobnik zakłócenia LADA

Następnie: Lies of P - Portret młodzieńca

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Belle

Read this next