Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Belle

Gdzie znaleźć i jak wykonać zadanie Belle.

Belle to jedna z postaci niezależnych w Lies of P. Gdy ją odnajdziesz, możesz otrzymać od niej zlecenie


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć Belle

Aby znaleźć Belle, musisz udać się do Galerii Wielkiej Wystawy. Przejdź przez lokację, aż dojdziesz do belek przy suficie. Pokonaj przeciwników, a następnie zejdź po drabinie po lewej stronie.

Gdy zejdziesz na dół, porozmawiaj z Belle. Poprosi cię o oczyszczenie drogi. Przejdź przez resztę lokacji i pokonaj Czempiona Victora. Uwaga! Jeśli nie porozmawiasz z Belle przed pokonaniem Victora, nie pojawi się ona później w Hotelu Krat.

Po zabiciu Czempiona wróć do Hotelu Krat. Spotkasz Belle na parterze budynku. Porozmawiaj z nią, a następnie kontynuuj przechodzenie gry. Gdy dojdziesz do Bagna Beznadziei i pokonasz Zielonego potwora z bagna, wróć do Hotelu Krat i porozmawiaj ponownie z Belle.


Atkinson - zaginiony partner Belle

Belle poprosi cię o odnalezienie jej zagubionego partnera, który znajduje się w Kracie Centralnym. Wróć na arenę walki z potworem i przejdź przez jaskinię, by tam dotrzeć.

Będąc na Peronie Kratu Centralnego skręć w bramę po prawej stronie od Stargazeru (musisz najpierw ją otworzyć przechodząc przez lokację), a następnie zejdź schodami w dół.

Po zejściu na dół idź za schody, a dojdziesz do wagonu, w którym znajduje się zakażony. Porozmawiaj z nim, a poprosi cię o przekazanie Belle, że zginął jako bohater. Następnie wróć do Hotelu Krat.

Staniesz przed wyborem skłamania lub powiedzenia prawdy. W przypadku kłamstwa, w nagrodę otrzymasz nagranie „Why”. Mówiąc prawdę, będzie to jedynie ścierniwo elektryczności.


Następnie: Lies of P - Obiekt doświadczalny 826

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Zepsuta marionetka

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze