Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legendarne RPG w Amazon Prime Gaming na marzec. Baldur’s Gate i inne gry w zestawie

W tym polskie Book of Demons.

Amazon opublikował listę gier, jakie bez dodatkowych opłat pobiorą w marcu abonenci Amazon Prime Gaming. W zestawie jest siedem pozycji, rozdzielonych na cały miesiąc.

Oto pełna lista gier w Amazon Prime Gaming na marzec 2023:

  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition - 2 marca
  • Adios - 9 marca
  • I am Fish - 9 marca
  • Faraway 3: Arctic Escape - 16 marca
  • Book of Demons - 23 marca
  • Peaky Blinders: Mastermind - 23 marca
  • City Legends: Trapping in Mirror Collector’s Edition - 30 marca

Wyróżnia się zapewne Baldur’s Gate: Enhanced Edition, a więc odświeżona odsłona legendarnego RPG od studia BioWare. Remaster obejmuje podstawową kampanię oraz rozszerzenie Tales of the Sword Coast, całkiem nowy dodatek The Black Pits, a także szereg usprawnień zapożyczonych z późniejszego Baldur’s Gate 2.

Uwagę na liście zwraca też ciepło przyjęta przez graczy polska produkcja Book of Demons z 2018 roku. To oparta na kartach gra hack & slash, gdzie samemu decydujemy o długości naszych przygód, z 70 rodzajami potworów i losowo generowanymi podziemiami.

Adios to przygodówka o hodowcy świń pracującym dla mafii. I am Fish również jest raczej nietypowe, pozwalając wcielić się... w rybę, rozbijającą się po szeregu przygotowanych etapów na pokładzie akwarium.

Faraway 3: Arctic Escape to gra logiczna, w której eksplorujemy 18 „świątyń” pełnych zagadek. Peaky Blinders: Mastermind bazuje na popularnym serialu, a rozgrywka przypomina nieco słynne Commandos, ze skradaniem i rzutem izometrycznym. Listę zamyka City Legends: Trapping in Mirror, a więc przedstawiciel gatunku przygodówek typu hidden objects.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze