Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatka Cities: Skylines wprowadzi za darmo elementy dodatku After Dark

W tym cykl dobowy.

Ekonomiczna strategia Cities: Skylines otrzyma 24 września rozszerzenie After Dark, ale część elementów z dodatku trafi do gry także za darmo, w formie aktualizacji.

Co za darmo?

W grze bez opłat pojawi się między innymi najważniejsza nowość, czyli płynny cykl dnia i nocy, modyfikujący wiele aspektów rozgrywki i - oczywiście - oprawę graficzną.

Darmowe bonusy to także 70 nowych budynków i przebudowany system przestępstw: policja będzie teraz łapać przestępców, a po zapadnięciu zmroku funkcjonariuszy czeka więcej pracy.

Listę zamyka usprawniony model zarządzania ekonomią oraz rozbudowane narzędzia do tworzenia modyfikacji, pozwalające definiować rolę budynków.

Aktualizacja zadebiutuje 24 września, razem z dodatkiem After Dark.

Co pozostawiono dla rozszerzenia? To między innymi dwie nowe specjalizacja dla miasta, kolejne budynki użyteczności publicznej, rowery, ścieżki i drogi rowerowe czy buspasy.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze