Skip to main content

Cities: Skylines przechodzi na emeryturę. Zapowiedziano ostatni dodatek

Skupiony na turystyce.

Twórcy Cities: Skylines oficjalnie ogłosili ostatni dodatek, jaki wydadzą do gry. Jak możemy się dowiedzieć DLC nazwane Hotels and Retreats (ang. Hotele i Zacisza) zadebiutuje 23 maja. Po tym studio Colossal Order skupi się w całości na rozwijaniu sequela kultowej gry strategicznej.

Wzbogać swoje miasto o najwyższej jakości hotele dzięki dodatkowi „Hotels and Retreats”! Znajdziesz w nim wszelkiego typu nieruchomości - od hoteli konferencyjnych dla podróżujących w interesach po górskie ośrodki dla miłośników przyrody. Zacznij od małej sieci hoteli i odblokowuj bardziej luksusowe opcje, tworząc hotelarskie imperium, które przyciągnie do miasta turystów” - czytamy w opisie rozszerzenia.

Jak możemy się dowiedzieć, budynki dostępne w rozszerzeniu obejmują między innymi budżetowe schroniska, pojedyncze domki do wynajęcia, hotele oraz całe luksusowe ośrodki. Oprócz samych obiektów do noclegu, będziemy mieli także możliwość zbudowania atrakcji, które przyciągną do nich turystów - parki, restauracje, place zabaw i kawiarnie. Hotele muszą być usytuowane w odpowiedniej lokalizacji, aby przyciągnąć konkretne grupy turystów.

W pakiecie znajdzie się pięć nowych map, na których będzie można poćwiczyć zarządzanie turystycznymi miejscowościami. Trzy inspirowane są miastami Europy, jedną przygotowano w klimacie tropikalnym i jedną w klimacie umiarkowanym. Jednocześnie podano nazwy trzech nowych pakietów zawartości, stworzonych przez społeczność:

  • Railroads of Japan (ang. Koleje Japonii) od twórcy Kaminogi
  • Brooklyn and Queens od twórcy Prosper
  • Industrial Revolution (ang. Rewolucja przemysłowa) od twórcy Avanya

Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także