Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

15 gier za darmo od Epic Games Store do końca roku

Pierwszym tytułem Cities: Skylines.

Epic Games Store wystartowało ze świątecznym wydarzeniem, w ramach której do końca roku rozda za darmo 15 gier - po jednej każdego dnia.

Do 1 stycznia 2021 roku codziennie o godzinie 17:00 czasu polskiego cyfrowy sklep udostępni bezpłatnie inną produkcję. Na przypisanie danego tytułu do konta użytkownicy mają jednak tylko 24 godziny.

Epic Games Store rozdaje prezenty

Pierwszą darmową grą jest Cities: Skylines - strategia ekonomiczna o zarządzaniu miastem. Aby odebrać pozycję, na karcie katalogowej projektu należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta zakończy się jutro o 17:00.

Kolejne bezpłatne produkcje są jednak tajemnicą. Na razie więc nie wiadomo, jaki tytuł Epic Games Store udostępni 18 grudnia.

Nadmienić należy, że jednocześnie rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż, w ramach której szereggier przeceniono nawet o 75 procent taniej. W ofercie są między innymi The Division 2 za 35,97 zł i Immortals: Fenyx Rising za 167,43 zł.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze