Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: maj 2020 - pełna oferta: gry już dostępne

Cities: Skylines i Farming Simulator 19.

Gry w abonamencie PS Plus na maj 2020 roku są już dostępne do pobrania bez dodatkowych opłat.

Na PS4 trafiło Cities: Skylines - strategia ekonomiczna od studia Colossal Order. W produkcji stajemy przed zadaniem wybudowania miasta, a następnie zarządzania metropolią. Podczas zabawy należy między innymi zadbać o potrzeby wirtualnych mieszkańców.

Farming Simulator 19 pozwala wcielić się w rolnika

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymali również Farming Simulator 19, czyli popularny „symulator farmy”. Gracze wcielają się w farmera, który opiekuje się własnym gospodarstwem - trzeba na przykład uprawiać rośliny, zbierać plony i hodować zwierzęta.

5 maja do oferty PS Plus trafiły:

  • Cities: Skylines (PS4)
  • Farming Simulator 19 (PS4)

Jednocześnie znikają:

  • Uncharted: Kres złodzieja (PS4)
  • Dirt Rally 2.0 (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Poprzednio: The Last of Us 2 zajmie co najmniej 100 GB, gra na dwóch płytach

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze