Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cities: Skylines - rozszerzenie Green Cities za darmo na PS4

Do zdobycia na zawsze.

Paradox Interactive na PS4 udostępniło za darmo Green Cities, czyi jedno z większych rozszerzeń do strategii Cities: Skylines.

Dodatek zdobyć można - na zawsze - za pośrednictwem PS Store. Promocja zakończy się 28 maja, zaś do skorzystania z oferty nie wymagane jest posiadanie abonamentu PS Plus.

Warto zaznaczyc, że DLC powinno być również darmowe na Xbox One, ale Paradox Interactive natrafiło na bliżej niesprecyzowane problemy techniczne, przez które użytkownicy wciąż są proszeni o uiszczenie opłaty za dodatek.

Motywem przewodnim Green Cities jest ekologia i budowanie tak zwanych „zielonych miast”. Rozszerzenie wprowadza 350 nowych obiektów, w tym budynki i przedmioty przyjazne dla środowiska.

Warto zaznaczyć, że podstawowa wersja Cities: Skylines jest obecnie dostępna w majowej ofercie PS Plus. Abonenci płatnej usługi firmy Sony czas na odebranie strategii mają do 1 czerwca.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze