Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kradzież sprzętu Blume w obszernym gameplayu z Watch Dogs 2

Hakowanie aut, drony i nie tylko.

Niedawno Ubisoft zorganizował specjalny pokaz dla mediów, podczas którego dziennikarze mieli okazję zagrać we wczesną wersję Watch Dogs 2. W internecie pojawiły się pochodzące z tego wydarzenia materiały wideo z fragmentami rozgrywki.

Brytyjski Eurogamer opublikował półgodzinne nagranie, prezentujące misję, w której główny bohater - Marcus Holloway - musi ukraść ciężarówkę z nowym urządzeniem antywłamaniowym od firmy Blume.

Podczas realizacji zadania haker korzysta z wprowadzonego w grze gadżetu - latającego drona. Sprzęt pozwala sprawdzić pozycję przeciwników, a także włamać się do kamer bezpieczeństwa, bram i komputerów.

To nie wszystko. Na wyposażeniu Marcusa znalazł się również zdalnie sterowany samochód, znany z dodatku Blood Bad do pierwszej części Watch Dogs. Z pomocą pojazdu można dostać się do pozornie niedostępnych miejsc (na przykład przez wentylację) by otworzyć zablokowane drzwi.

W filmie pokazano też nową zdolność - możliwość przejmowania z dystansu kontroli nad autami. Do tego szeroki wachlarz opcji dostosowania wyglądu postaci do własnych preferencji. Jest też system tworzenia broni, polegający na drukowaniu wybranych pistoletów, karabinów i innych.

Kilka materiałów z Watch Dogs 2 pojawiło się również na kanale UbiCentral w serwisie YouTube. W nagraniach zaprezentowano między innymi eksplorację otwartego świata, a także kilka aktywności dodatkowych - między innymi zabawę w taksówkarza oraz wyścigi dronów i motocykli.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu, główny wątek gry będzie koncentrował się na walce z korporacją Blume, która kontroluje system monitoringu CtOS.

Kontynuacja charakteryzować ma się mniej ponurą atmosferą niż oryginał, co nie oznacza jednak, że twórcy nie poruszą poważnych kwestii. Autorzy zaznaczają, że chcieli mocniej podkreślić luźną otoczkę produkcji.

Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły