Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koniec testów darmowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft

Gra dostępna w pełnej wersji na PC i Maca.

Blizzard ogłosił niespodziewanie, że zakończono fazę testów darmowego Hearthstone: Heroes of Warcraft, a gra jest już dostępna w pełnej wersji, na PC i Maca.

Wczoraj informowaliśmy o ostatnich zmianach w kolekcjonerskiej karciance, przygotowanych właśnie w związku z premierą. Twórcy przyznali wtedy, że testy zakończą się „wkrótce”.

Po wydaniu pełnej wersji, zmiany w kartach będą przeprowadzane już bardzo rzadko i tylko, gdy będzie to koniecznie potrzebne, co ma zapewnić odpowiedni balans rozgrywki.

Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępne jest za darmo dla wszystkich zainteresowanych, po założeniu konta w usłudze Battle.net i pobraniu stosownej aplikacji, integrującej wszystkie tytuły Blizzarda.

„Z góry przepraszamy za spadek wydajności w pracy” - napisał w informacji prasowej Mike Morhaime, współzałożyciel i szef firmy.

Więcej szczegółów na temat gry znaleźć można w naszym poradniku. W planach są jeszcze konwersje gry na urządzenia mobilne, prawdopodobnie w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze