Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drobne zmiany w Hearthstone przed zakończeniem fazy otwartych testów

Modyfikacje kart i poziomów.

Hearthstone: Heroes of Warcraft - uzależniająca karcianka Blizzarda doczekała się ostatniej porcji drobnych zmian przed premierą pełnej wersji i zakończeniem fazy beta.

Dostosowano właściwości dwóch krat: Tinkmaster Overspark oraz Nat Pagle. W tym pierwszym przypadku podwyższono nieco statystyki bazowe (na 3/3) i zmodyfikowano umiejętność specjalną (zamiana losowego stronnika na Devilosaura 5/5 lub Wiewiórkę 1/1). Nat Pagle ma teraz pięćdziesiąt procent szans na wyciągnięcie dodatkowej karty na początku tury, a nie jak wcześniej - na końcu.

Z uwagi na zmiany, obie karty mogą zostać teoretycznie wyeliminowane z talii graczy, więc Blizzard obiecuje, że będzie je można przerobić na Astral Dust z pełnym zwrotem kosztów - 1600 AD.

Dodatkowo, twórcy zmodyfikowali nieco zasady w trybie rankingowym. Wcześniej, po zakończeniu sezonu, wszyscy użytkownicy byli automatycznie resetowani do zerowego poziomu, przez co początkujący musieli przez krótki okres zmagać się z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. Teraz ci bardziej zaawansowani od razu zaczną nowy sezon z wyższego pułapu.

Twórcy nie podają oficjalnie, kiedy zakończą się testy beta, ale ma to nastąpić już wkrótce. Po wydaniu pełnej wersji, zmiany w kartach będą przeprowadzane już bardzo rzadko i tylko, gdy będzie to koniecznie potrzebne, co ma zapewnić odpowiedni balans rozgrywki - czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły