Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny zwiastun Assassin's Creed Unity przypomina o premierze gry

Rewolucja!

Ubisoft opublikował kolejny - dziewiętnasty - zwiastun gry akcji Assassin's Creed Unity. Tym razem otrzymaliśmy trailer premierowy, przypominający o ustalonej na 13 listopada dacie debiutu.

Impreza wkrótce się skończy

- Rewolucja to gra o władzę - mówi narrator w materiale wideo łączącym przerywniki z fragmentami rozgrywki i dynamiczną muzyką. - Rozgrywana w mroku, punktowana rozlewem krwi.

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wcielimy się w Arno Doriana, który w toku fabuły odkryje prawdziwe siły stojące za rewolucją francuską. Po raz pierwszy w historii serii dostaniemy także tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, ale wszystkie misje będzie można ukończyć samotnie.

Twórcy obiecują też zmodyfikowany system walki z większym naciskiem na skradanie oraz usprawnioną mechanikę przemieszczania się po Paryżu. Parkour ma być teraz bardziej intuicyjny i efektowny.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze