Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Unity z falą pozytywnych ocen na Steamie. Gracze chwalą akcję z Notre Dame

Doceniają starania Ubisoftu.

Użytkownicy Steama masowo wystawiają Assassin's Creed Unity pozytywne oceny. Te są wyrazem podziękowania dla Ubisoftu, które udostępniło grę za darmo i wpłaciło pół miliona euro na odbudowę Notre Dame.

Od 16 kwietnia, a więc tuż po pożarze paryskiej katedry, wydana w 2014 roku produkcja otrzymała około 800 nowych recenzji. Większość z opublikowanych przez klientów platformy Valve not jest „bardzo pozytywna”.

„Dziękuję firmie Ubisoft i grze Assassin's Creed Unity za możliwość docenienia Notre Dame w oryginalnej formie. Niech Bóg błogosławi Francję” - napisał jeden z użytkowników Steama w swojej recenzji.

Assassin's Creed Unity toczy się w czasie rewolucji francuskiej

„Kupiłem ACU jakiś miesiąc temu. Nie żałuję. Mam nadzieję, że moje pieniądze wesprą Notre Dame. Amen! - stwierdził inny. „Mam nadzieję, że ta gra pomoże w naprawieniu katedry” - dodał kolejny internauta.

Assassin's Creed Unity przeżywa drugą młodość. Po tym, jak Ubisoft udostępnił produkcje za darmo, firma musiała zwiększyć pojemność serwerów wersji PC - wielu graczy postanowiło skorzystać z oferty i sprawdzić nie tylko kampanię fabularną, ale też sieciowy tryb kooperacji.

Zobacz: Assassin's Creed Unity - Poradnik, Solucja

Osadzona na terenie Paryża odsłona cyklu z zabójcami w kapturach dostępna jest bezpłatnie jeszcze przez kilka dni. Promocja zakończy się w najbliższy czwartek, 25 kwietnia, o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Źródło: Kotaku

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze