Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kinect wspomoże turniejowe zmagania w Killer Instinct na Xbox One

Dzięki automatycznemu wykrywaniu graczy.

Microsoft ogłosił, że czujnik Kinect świetnie sprawdzi się podczas turniejowych zmagań w Killer Instinct, dzięki automatycznemu wykrywaniu graczy i wczytywaniu profili.

- Jest was ośmiu, siedzicie w pokoju z Kinectem i jesteście przestraszeni! Ale fajne jest to, że możecie usiąść, a kontroler automatycznie was rozpozna. Zna wasze ustawienia klawiszy. Wie, jak lubicie grać, jakie postacie wybieracie - tłumaczył Adam Isgreen z Microsoft Studios podczas turnieju EVO 2013. (Dzięki, IGN.)

- Możesz po prostu wcisnąć start. Kinect wie, gdzie w turniejowej drabince się znajdujesz, więc automatycznie ustawi mecze.

Poza sprawnym wykrywaniem sylwetek graczy, usprawniony Kinect poradzi sobie także z automatycznym wczytywaniem profili użytkowników.

- Możemy zrobić sporo ciekawych opcji, które wcześniej nie były możliwe - dodał Isgreen, mówiąc o możliwościach w tworzeniu turniejów na konsolach bez dostępu do sieci. - Szykujemy sporo interesujących rzeczy. To elementy turniejowe, zarówno w trybie online, jak i offline. To dla nas ważny aspekt.

Killer Instinct od studia Double Helix ukaże się wraz z premierą konsoli, w listopadzie. Dotychczas potwierdzono czterech zawodników: Jago, Sabre Wulfa, Glaciusa oraz Chief Thundera. Jednak tylko pierwszy bohater dostępny będzie bez dodatkowych opłat.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze