Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro duża aktualizacja World of Warplanes

Wersja beta z nowym modelem lotu, ulepszonym sterowaniem i grafiką.

Firma Wargaming ogłosiła, że World of Warplanes, znajdujące się obecnie w fazie zamkniętej bety, zaktualizowano o przemodelowany system lotu. Poprawiono także sterowanie za pomocą myszy.

Aktualizacja jest już dostępna na serwerach w USA i Rosji. Europejczycy otrzymają ulepszenie jutro, 20 lutego.

- Sześć miesięcy pracowaliśmy nad dopracowywaniem modelu lotu, by był on dopieszczony w najdrobniejszych detalach i w końcu jesteśmy zadowoleni z rezultatów - mówi Anton Sitnikau, producent World of Warplanes. - Teraz, gdy zmaksymalizowaliśmy wygodę i ergonomię sterowania samolotami, myślenie taktyczne i umiejętności bojowe wysuwają się na pierwszy plan.

Jak obiecują twórcy, nowy model lotu i ulepszone sterowanie zwiększą dynamizm starć i pozwolą graczom skoncentrować się na rozrywce. Poprawie uległa także oprawa graficzna.

World of Warplanes to gra MMO osadzona w kilku kluczowych erach wojen - od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Gracze mogą wybrać spośród trzech klas maszyn, a jednocześnie na serwerze znajduje się nawet 30 osób.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze