Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jack i BT-7274 w nowym zwiastunie strzelanki Titanfall 2

Materiał o trybie fabularnym.

W ostatnich tygodniach przed premierą Titanfall 2, twórcy gry skupili swoje wysiłki na pokazaniu kampanii fabularnej. Najnowszy trailer jest kolejnym materiałem, który koncentruje się właśnie na trybie dla pojedynczego gracza.

Narratorem filmu jest główny bohater produkcji - rebeliant Jack Cooper. Protagonista pragnie zostać pilotem jednego z tytułowych mechów i w tajemnicy przed wszystkimi pobiera lekcje kontrolowania tego typu robotów.

W wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, postać pozyskuje własnego tytana - BT-7274 - którego poprzedni właściciel zginął w bitwie. Jak przyznaje w zwiastunie mężczyzna, po prostu znalazł się „we właściwym miejscu w niewłaściwym czasie”.

Podczas rozgrywki będziemy świadkami stopniowego powstawania więzi pomiędzy Jackiem, a maszyną. Wspólnie stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez konsorcjum IMC.

Wiele czasu spędzimy oczywiście za sterami robota, ale nie zabraknie też misji, w których duet zostanie rozdzielony. W etapach, w których bohater będzie poruszał się o własnych nogach, będziemy dysponowali pewną dozą swobody.

Z przeciwnikami rozprawimy się na kilka sposobów, w czym pomocne okażą się rozszerzone możliwości przemieszczania się postaci - między innymi bieganie po ścianach, a także plecak odrzutowy do wysokich skoków.

Titanfall 2 ukaże się 28 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze