Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Io-Interactive wkrótce ujawni zupełnie nowe treści dla gry Hitman

Niezwiązane z drugim sezonem.

Io-Interactive poinformowało, że jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje zupełnie nowe treści stworzone na potrzeby skradanki Hitman.

Autorzy ujawnią szczegóły na temat przygotowywanych elementów 24 października o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Oczywiście na razie deweloperzy nie zdradzili jakichkolwiek informacji. Wiadomo jednak, że tajemnicze nowości nie są związane z drugim sezonem gry, który nadal jest w planach. Twórcy mają przy tym nadzieję, że wcześniej „nic nie wycieknie”.

Jednocześnie ogłoszono, że 13 października produkcja wzbogaci się o Master Scarecrow Challenge Pack - zestaw pięciu wyzwań. W zamian za wykonanie wszystkich zadań otrzymamy przedmiot do wykorzystania na wszystkich mapach.

Październikowe nowości

Tego samego dnia pojawi się kolejna lista 10 najciekawszych kontraktów stworzonych przez graczy, wymagających wyeliminowania celu przy określonych warunkach i ograniczeniach.

Pod koniec miesiąca światło dzienne ujrzy następnych 10 scenariuszy, ale wybranych nie przez twórców, a jednego z fanów. Tym razem selekcji dokonał niejaki Hatch - brytyjski speedrunner, a więc osoba specjalizująca się w przechodzeniu gier na czas.

Niedawno Io-Interactive zmagało się z problemami - firmę postanowiło sprzedać Square Enix. Zarząd studia wykupił jednak od dotychczasowego właściciela wszystkie udziały w zespole, wraz z prawami do marki Hitman.

Deweloperzy zaznaczyli, że nadal chcą rozwijać przygody o łysym zabójcy. W planach są co najmniej dwa kolejne sezony z wydawanymi cyklicznie odcinkami.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze