Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - wskrzeszanie, ożywianie graczy

Przywracanie do życia.

W przypadku rozgrywek drużynowych w Hyper Scape, grasz z dwoma dodatkowymi graczami. W przeciwieństwie do gry solo, eliminacja w tym trybie nie kończy rozgrywki. Gracze w drużynie mogą się wzajemnie wskrzesić, by przywrócić poległego do zabawy - co wyjaśniamy w tym rozdziale.

Gdy któryś z twoich sojuszników zostanie powalony, jego pasek zdrowia zniknie (1). W tym momencie będzie można go jeszcze wskrzesić. Do tego celu wykorzystać możesz punkty przywrócenia (2).

Gdy twój sojusznik wejdzie z tego typu punktem w interakcję, wystarczy się do niego zbliżyć i wcisnąć wskazany na ekranie przycisk, by rozpocząć Przywracanie (3). Cały proces trwa kilka sekund, a gdy dobiegnie końca, to sojusznik, już jako żywa postać, pojawi się koło ciebie.

Przy przywracaniu warto wybierać punkty, które są możliwie daleko od miejsc walk. W czasie przywracania będziesz bezbronny, dobrze więc, by nikt nie strzelał ci wtedy w plecy. Co więcej, przywrócony sojusznik nie będzie miał żadnej broni i hacków, warto dać mu więc chwilę, by się dozbroił.

Następnie: Hyper Scape - hacki: jak włączyć i ulepszać

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - wygląd postaci: jak zmienić

Komentarze