Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape od Ubisoftu ujawnione. Gameplay z darmowego battle royale

Gra, na którą wpływają widzowie na Twitchu.

Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi informacjami, Ubisoft zaprezentował Hyper Scape. Darmowe battle royale zostało ujawnione z pomocą streamerów, którzy zdominowali Twitcha transmisjami ze strzelanki.

Gracze rozpoczynają mecz standardowo dla gatunku: poprzez lot na mapę i szukanie coraz lepszego uzbrojenia. Widzowie Hyper Scape mogą jednak wpływać na mecz rozgrywany przez ulubionych streamerów, między innymi zwiększając tempo rozgrywki czy materializując na mapie przedmioty leczące. Do tego co pewien czas włączają się czasowe eventy, takie jak niska grawitacja czy nieskończona amunicja.

Gracze znajdują też na mapie tzw. Hacks, czyli zdolności defensywne i ofensywne. Hacki pozwalają przykładowo rozłożyć minę, znaleźć przeciwnika, ochronić drużynę barierą lub włączyć niewidzialność, by zakraść się do oponenta. Akcja rozgrywa się w roku 2054.

Do 7 lipca potrwają zamknięte testy techniczne, w których można wziąć udział dzięki tzw. dropom na Twitchu. Aktualnie gra nie jest jednak dostępna dla graczy w Polsce.

Hyper Scape dostępny jest aktualnie tylko na PC, ale w przyszłości trafi na PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze