Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Sunless Sea otrzyma fabularne DLC - Zubmariner

Nowe lokacje i monstra.

Niezależny horror morski - Sunless Sea - otrzyma fabularne rozszerzenie DLC, zatytułowane Zubmariner. Nie podano daty premiery.

Wrack, Miasto Uciech

Miejsce akcji dodatku umieszczono głęboko w czeluściach Unterzee, wprowadzając nowe zagrożenia i atrakcje. Jest na przykład miasto Wrack - „przystań pełna wraków”.

Jest też potwór Thalatte, czyli kolekcja świecących organów, niczym „ukończona do połowy sekcja zwłok, z uzębionym otworem na przedzie”. Przeciwnik ten może zassać naszą jednostkę, ale także staranować ją czy wypluć toksyczny płyn.

Będą też świecące korale i zee-bestie, jak widać na dwóch screenach poniżej.

Sunless Sea debiutowało w lutym. Produkcja czerpie inspiracje z prozy Lovecrafta, a akcja toczy się w steampunkowym świecie. Wcielamy się w kapitana małej jednostki pływającej, przemierzającego niebezpieczne wody wraz z dzielną załogą.

„Konieczność wielokrotnego powtarzania przygody sprawia, że zabawa na mrocznym morzu z czasem staje się coraz mniej interesująca” - napisał w recenzji Artur.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze