Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kosmiczne Fractured Space dostępne za darmo w ten weekend

Razem z Sunless Sea.

„Kosmiczna MOBA” Fractured Space dostępna jest do pobrania za darmo na Steamie - do poniedziałku, do godziny 19 wieczorem.

Fractured Space

Co więcej, jeśli zdecydujemy się ściągnąć produkcję, będziemy mogli zatrzymać ją w swojej bibliotece na zawsze. Jak przystało na produkcję sieciową, nie brakuje jednak innych transakcji i dodatków, na które można wydać pieniądze.

W ten weekend twórcy publikują także ostateczną wersję drzewka technologicznego, resetując wszelkie zgromadzone postępy, doświadczenie i wirtualną walutę. Nadal mamy jednak do czynienia z grą w programie Early Access. Pełna odsłona ukaże się jeszcze w tym roku, już bez kolejnego resetu.

Fractured Space opisywane jest jako „kosmiczna MOBA”, na wzór League of Legends czy Dota 2. W sieciowych meczach udział biorą dwie drużyny, liczące po pięć jednostek. Całość bazuje na silniku Unreal Engine 4.

Od dnia debiutu w listopadzie 2014 roku produkcja przyciągnęła ponad 400 tysięcy użytkowników - chwalą się deweloperzy, odpowiedzialni w przeszłości za Strike Suit Zero.

Tymczasem darmowym weekendem na Steamie objęto także morską strategię Sunless Sea, inspirowaną powieściami Lovecrafta. W tym przypadku gdy nie zatrzymamy jednak na zawsze.

Akcja osadzona jest w XIX wieku w alternatywnej wersji Londynu, zamieszkiwanego nie tylko przez ludzi, ale też diabły i inne mroczne istoty. Na tajemniczych wodach znajdziemy kolonie brytyjskiej metropolii, zapomnianych bogów i wejście do samego piekła. Wcielając się w kolejnych kapitanów przemierzających ciemne wody próbujemy wyrwać głębinom ich sekrety.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze