Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - szczegóły na temat zawartości na wyłączność dla PS4

Oraz nowy trailer.

Pierwszy odcinek nowej odsłony serii Hitman debiutuje już 11 marca, a na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano szczegóły na temat zawartości przygotowywanej tylko dla PS4.

The Director

Jak wiemy już z poprzednich zapowiedzi, posiadacze systemu Sony otrzymają pakiet sześciu kontraktów - The Sarejevo Six - w ramach odrębnej linii fabularnej.

Agent 47 przemierzy świat, by wyeliminować sześciu byłych członków paramilitarnej organizacji CICADA - po jednym w każdej z szykowanych dla gry lokacji.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Pierwsze zlecenie zatytułowano The Director. Premiera 11 marca, razem z debiutem gry. Celem w Paryżu jest Scott Sarno, szef europejskich operacji CICADA. Ten świetnie wyszkolony uczestnik wielu operacji specjalnych ma być otoczony przez ochroniarzy.

Warto dodać, że 12 lutego na PlayStation 4 rozpoczną się testy beta. Posiadacze PC poczekają tydzień dłużej, do 19 lutego. Nie ma planów na testy na Xbox One. Dostęp zapewnia złożenie zamówienia przedpremierowego.

Twórcy zapewniają, że ogólna fabuła produkcji inspirowana jest serialami telewizyjnymi, w czym pomaga podział gry na odcinki. Powróci nie tylko Agent 47, ale także organizacja ICA oraz Diana.

Poniżej znaleźć można też nowy trailer bez rozgrywki, według którego na świecie nic nie dzieje się bez udziału zabójców.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze