Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 5 - gdzie kupić i ile kosztuje

Jak nabyć grę na PC, PS4 i Xbox One.

Najprostszą metodą na kupno GTA 5 jest wybranie się do któregoś z marketów elektronicznych - gra obecnie jest powszechnie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach: PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Ceny, w zależności od promocji, wahają się od 100 do 130 złotych.

Warto również spoglądać na promocje w konsolowych sklepach, czyli PS Store i Microsoft Store - wówczas grę można nabyć nawet za 50 złotych, choć zwykle są to okazje ograniczone czasowo. Do uruchomienia gry zakupionej na tych platformach potrzebna jest jednak karta płatnicza i konsola podłączona do Internetu, bowiem gry nie nabędziemy wówczas na płycie.

Dużo łatwiej jest kupić GTA 5 na płycie z dostawą do domu. Poniżej przedstawiamy kilka ofert z największych sklepów, skąd możesz zamówić grę z wysyłką lub odbiorem w najbliższym salonie.

PC

PlayStation 4

Xbox One

Warto monitorować ceny na bieżąco i w różnych sklepach, bowiem zdarzają się okresowe promocje, dzięki którym można kupić GTA 5 w naprawdę atrakcyjnej cenie. Warte uwagi są także promocje na platformie Steam (tylko wersja PC), gdzie od czasu do czasu grę można nabyć za około 50 złotych.

Następnie: GTA 5 - ile zarobiła gra

Spis treści: GTA 5 - pytania i odpowiedzi (FAQ)

Poprzednio: GTA 5 - dlaczego gra jest od 18 lat


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Komentarze