Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 - kredyty: jak zdobywać pieniądze

Jak szybko zarabiać.

Pieniądze są ważne, szczególnie w grach takich jak Gran Turismo 7. To dzięki kredytom kupisz wymarzone auta, choć oczywiście sporo samochodów zdobywasz też za darmo - w formie nagrody za różne aktywności w grze.

Waluta w GT7 to kredyty. W głównym menu gry cały czas widzisz stan swojego konta (1) na górze ekranu.

Kredyty wykorzystujemy do:

  • kupowania aut
  • tuningu wizualnego
  • kupowania nowych części i tuningu mechanicznego
  • wymiany oleju czy silnika

Najlepszym i najszybszym sposobem zarabiania kredytów jest branie udziału w zawodach. Wystarczy przejść do Światowych torów na mapie świata i wybrać dowolne zawody. Przed rozpoczęciem zawsze zobaczysz wartości nagród (2) w kredytach.

Co ważne, pamiętaj, że możesz powtarzać wyścigi i zawody tyle razy, ile chcesz. Nagroda pieniężna zawsze pozostanie taka sama. Jeśli więc w jakichś zawodach idzie ci wyjątkowo dobrze i przypadły ci do gustu, możesz brać w nich udział ponownie, by zarabiać dodatkowe kredyty.

Jeszcze jednym źródłem kredytów mogą być kupony ruletki. Otrzymujemy je za wykonywanie zadań z menu kawiarni, a także - regularnie - za wykonywanie treningu codziennego. Kupony znajdziemy w zakładce prezentów w garażu - tam wystarczy kliknąć na kupon, a większość z nich zawiera wspomniane kredyty (3).

Oczywiście w przypadku ruletki, kredyty trzeba wylosować. Nie jest pewne, że wylosujemy akurat nagrodę pieniężną, choć ta trafia się statystycznie najczęściej.

Kredyty można też kupić w PlayStation Store.

Następnie: Gran Turismo 7 - sklep tuningowy: zakup części

Spis treści: Gran Turismo 7 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gran Turismo 7 - aktualny cel: co robić

O autorze
Komentarze