Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War otrzyma tryb New Game+

Wyższy poziom trudności z zebranym ekwipunkiem.

Przedstawiciele Santa Monica Studio poinformowali, że God of War otrzyma tryb New Game+, czyli wariant rozgrywki pozwalający rozpocząć zabawę od nowa, ale z zebranym już ekwipunkiem.

Szczegóły podano na blogu PlayStation. Zachowamy nie tylko znalezione i stworzone elementy uzbrojenia, ale też punkty zainwestowane w umiejętności oraz talizmany i ulepszenia.

Chętni rozpoczną więc przygodę na nowo nawet z ulepszonym do granic możliwości toporem lub najbardziej wytrzymałą zbroją w grze. Jak tłumaczą sami deweloperzy, odpowiedni ekwipunek przyda się, ponieważ kolejnym elementem New Game+ jest zwiększony poziom trudności.

Gracze wyczekiwali trybu niemal od momentu premiery

Prace nad trybem trwają. Nie podano konkretnej daty premiery, wspominając jedynie o „późniejszym terminie”. Aktualizację otrzymają oczywiście za darmo wszyscy posiadacze gry.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Przypomnijmy, że oprócz mniejszych aktualizacji, God of War nie otrzyma DLC z nowymi przygodami. Twórcy nie mają w planach dodatków, twierdząc że gra jest kompletna.

God of War to najnowsza część przygód Kratosa, zrywająca ze schematami z poprzednich odsłon serii. Zmieniono nie tylko perspektywę, ale też całkowicie przemodelowano system walki i bardziej wyeksponowano fabułę.

Produkcja otrzymała od nas złoty znak Rekomendacji. „Rozgrywka ekscytuje tak samo, jak w poprzednich częściach. Posiadacze PS4 otrzymują doskonałą grę akcji, a przy okazji jedną z najlepiej wyglądających” - głosi nasza recenzja God of War.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze