Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire: Tokyo - długi gameplay z konsolowego exclusiva PS5

Walka z duchami.

Serwis IGN opublikował gameplay z Ghostwire: Tokyo, czyli nadchodzącej gry od Bethesdy i studia Tango Gameworks.

Trwające nieco ponad 18 minut wideo pokazuje przykładową misję, która pojawi się w pełnej wersji produkcji. Celem zadania jest dotarcie na szczyt wieżowca - oczywiście po drodze gracz natrafia na szereg duchowych przeciwników.

Większość wrogów nie stanowi zbyt dużego wyzwania. W nagraniu nie brakuje jednak mocniejszych nieprzyjaciół, w tym oponenta dysponującego ogłuszającym młotem oraz szybką zjawę, która posługuje się ostrzem.

W starciach postać gracza korzysta przede wszystkim ze zróżnicowanych mocy, ale na wyposażeniu bohatera jest też bardziej standardowy oręż - łuk z energetycznymi strzałami. Do tego talizmany, które potrafią między innymi porazić przeciwnika.

W materiale pokazano także jedno z zadań pobocznych - w ramach zadania należy uwolnić uwięzioną duszę młodego chłopca poprzez zlikwidowanie kappy, wodnego demona z japońskiej mitologii.

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje 25 marca na PC i PS5. Gra jest tymczasowym exclusivem konsol Sony i najpewniej na Xbox Series X/S pojawi się dopiero za rok.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze