Skip to main content

Ghostwire Tokyo - Maski

Gdzie znaleźć drugą maskę.

Kolejną misję poboczną w Ghostwire Tokyo zleca ci ten sam duch, co w przypadku zadania Klejnot marzeń. Udaj się na miejsce rozpoczęcia misji i porozmawiaj ze sklepikarzem (1), żeby rozpocząć nowe zadanie - niezbyt długie, ale ze sporą ilością walki. Upewnij się, że masz zapas amunicji.

Dowiesz się o problematycznych maskach. Musisz odnaleźć obydwie. Udaj się w tym celu do oznaczonego obszaru i porozmawiaj z duchem mężczyzny (2), który odeśle cię tą samą uliczką w prawo - gdzie czeka kobieta (3), z którą też porozmawiaj.

Dowiesz się, że maska jest w schowku obok. Pojawią się jednak demony, które musisz pokonać - na szczęście tylko trzy, przynajmniej na razie. Po walce zabierz maskę (4) ze schowka.

Maska przyczepi się do bohatera i zacznie się odliczanie - jednak nie martw się, jest ono naprawdę długie i ustalone tak, by każdy zdążył wykonać misję. Biegnij uliczką - przy której był poprzedni duch - cały czas prosto, aż do końca. Po drodze pojawią się wrogowie, ale lepiej dobiec aż do celu - ducha przy bramie (5) - a dopiero potem pokonać wrogów, choćby naładowanymi kulami ognia.

Po walce porozmawiaj z duchem, a potem wejdź do kapliczki za nim. Jest tam druga maska - użyj jej, a obydwie się połączą i znikną. Potem wyjdź na zewnątrz i porozmawiaj z duchem sklepikarza, który się tu pojawi.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Zabójczy cień

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Stare rany

Zobacz także