Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo wkrótce w Game Pass i z nową zawartością? Pojawiły się przecieki o planach wydawcy

Wkrótce minie okres wyłączności na PlayStation.

Na Reddicie pojawił się post, którego autor twierdzi, że wie, kiedy Ghostwire Tokyo zadebiutuje na konsolach Microsoftu oraz potwierdza inne przecieki, o jakich w ostatnich dniach mówiło się w sieci.

Jeden z użytkowników Reddita twierdzi, że zna plany Zenimax Media, czyli spółki-matki wydawcy Bethesda Softworks, na 2023 rok. Jego zdaniem, Xbox zorganizuje pokaz swoich gier w styczniu, a Ghostwire Tokyo zadebiutuje w marcu. Pod koniec roku powinna zostać też wydana inna gra studia Tango Gameworks - HiFi Rush.

Ghostwire Tokyo po premierze objęte zostało czasową konsolową wyłącznością na PlayStation, choć gra zadebiutowała już po przejęciu wydawcy - firmy Bethesda Softworks - przez Microsoft. Umowa obowiązuje do 25 marca 2023 roku, a zatem dopiero po tym terminie możemy spodziewać się ewentualnej premiery na maszynach Microsoftu. Jeśli doniesienia leakera się potwierdzą, tytuł ukaże się niemal natychmiast po wygaśnięciu umowy.

Zadaniem gracza w Ghostwire Tokyo jest pokonać i uwięzić duchy nawiedzające stolicę Japonii. W tym celu można wykorzystać szereg zdolności paranormalnych i magicznych inspirowanych praktyką rzucania zaklęć Kuji-kiri, która polega na wykonywaniu określonych gestów dłoniami. Gra zebrała przychylne recenzje i może pochwalić się średnią na poziomie 75% wśród recenzentów i 8,8 wśród użytkowników Metacritic.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

GhostWire: Tokyo

PS4, PS5, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze