Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Mąż

Opowieść Masako (3 z 9).

Kolejną misję związaną z historią pani Masako w Ghost of Tsushima możesz rozpocząć po tym, jak zakończysz zadanie Przywódca. Quest zaczyna się w domu Masako, lokacji, znajdującej się na wschód od Złotej Świątyni. Porozmawiaj z kobietą, która stoi przed budynkiem.

Następnie wejdź do domu i porozmawiaj z Hiną. Wyjdź z domostwa i ponownie zamień słowo z Masako. Podążaj za kobietą. Podczas spaceru będzie toczyła się rozmowa. Dotrzecie na taras widokowy. Usiądź i kontynuuj dialog, podczas którego Jin wyciągnie flet. Aby na nim zagrać, przesuń w lewo palcem po touchpadzie.

Po zagraniu melodii usłyszycie krzyki Hiny. Biegnij do domu, aby ją uratować. Niestety, ale nie będziesz w stanie jej uratować. Musisz poszukać śladów mordercy.

W tym celu odnajdź pierwszy ślad (1), który znajduje się na ziemi, na lewo od wejścia do budynku. Następnie podążaj za wydeptanymi krokami. Najpierw przejdź przez bramę i idź w dół drogi. Idąc powoli, wypatruj kolejnych śladów. Jeśli nie będziesz mógł ich znaleźć i oddalisz się od trasy, szukaj znaczników misji, które wskażą ci drogę do celu.

Po śladach dotrzesz do obozowiska. Zabij wszystkich wrogów. Podejdź do leżącego na ziemi człowieka, który jest związany (2). Nie dowiesz się od niego, gdzie znajduje się Sadao, ale przeszukaj jego ciało, aby odnaleźć mapę. W tym momencie zadanie zakończy się, ale wątek zemsty pani Masako będzie kontynuowany w kolejnych misjach.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Zdrada

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Przywódca

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze