Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Days Gone znacząco zmniejsza rozmiar gry - o ponad 20 GB

W cyfrowej wersji.

Days Gone otrzymało nową aktualizację, oznaczoną numerem 1.61. Okazuje się, że twórcy nie tylko wyeliminowali kolejne błędy, ale również znacznie zmniejszyli ogólny rozmiar gry.

Warto jednak zaznaczyć, że wprowadzona przez deweloperów zmiana dotyczy tylko nabywców cyfrowej wersji produkcji. Aby zajmowała mniej na dysku twardym konsoli, należy usunąć tytuł, a następnie pobrać go od początku.

Wielokrotnie trzeba walczyć z setkami zombie

Z relacji użytkowników forum Reddit wynika, że rozmiar Days Gone zmniejszono do niespełna 39 GB. Wcześniej zaś łączna wielkość gry wynosiła około 61 GB, czyli o ponad 20 GB więcej niż obecnie.

Przedstawiciele studia Bend tłumaczą, że różnica jest efektem połączenia wszystkich dotychczasowych aktualizacji w jeden plik. Pozwoliło to twórcom usunąć zdublowane dane, a także poprawić optymalizację i stabilność produkcji.

Zobacz: Days Gone - Poradnik, Solucja

Days Gone dostępne jest tylko na PS4. W grze wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, opanowanym przez świrusy - stwory przypominające zombie. Ważnym towarzyszem podczas przygody jest motocykl głównego bohatera.

Źródło: Reddit

Następnie: Wiedźmin - Henry Cavill wyjaśnia, jak kręcono walkę z Renfri

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Days Gone

PS4, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze