Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Niech płoną

Znajdź skarb w Zębowej kaplicy.

Ten skarb odszukasz daleko na wschód od Prosperity, na terenie Zębowej kaplicy (punkt A na mapie poniżej). Lokację znajdziesz w pobliżu posterunku Kemping (punkt B na mapie poniżej). W trakcie poszukiwań skarbu będziesz walczyć z ludźmi i zwierzętami. Przed dotarciem na miejsce upewnij się także, że potrafisz wzniecić ogień.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po dotarciu do kaplicy pozbądź się bandytów. Jeden z nich dobija się do drzwi świątyni, drugi kręci się po okolicy. Aby rozpocząć poszukiwania, udaj się na tyły budynku i przeczytaj notatkę (1) znajdującą się na ławce. Twoim zadaniem jest spalenie siedliska rosomaka w środku budynku.

Po wschodniej stronie kaplicy znajdziesz wejście do budynku. Zniszcz zabezpieczające je deski i wejdź do środka. Dojdź do końca pomieszczenia, gdzie zauważysz pryczę z szkieletem. Podejdź do niego i odwróć się o 180 stopni, żeby zobaczyć w górze linę do wspinaczki. Wejdź na piętro kaplicy (2) i podążaj dalej korytarzami, przygotowując się na atak rosomaka w jednym z pomieszczeń.

Po zabiciu zwierzęcia spójrz na ścianę zachodnią kaplicy. Na obszarze korytarza prowadzącego do rosomaka znajduje się wyjście na zewnątrz zabezpieczone deskami. Zniszcz je i wejdź na balkon. Przejdź na jego drugi koniec i wejdź do kolejnego pomieszczenia, w którym znajdziesz słomiane siedlisko rosomaka. Podpal je (3), żeby wywołać zdezorientowanezwierzę (4) i poczekaj, aż spłonie.

Kiedy rosomak padnie, zabierz z truchła klucz i wydostań się z płonącej kaplicy. Uważaj na obrażenia od ognia. Z tyłu budynku znajdziesz szopę, w której znajduje się skarb - skieruj się do niej i wejdź do środka, żeby zakończyć poszukiwania łupów.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Ratownicy toną

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły