Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan przeniósł do CS:GO pierwszy etap z Super Mario Bros. - w wersji dla masochistów

Poziom z mnóstwem ognistych pułapek.

W ramach internetowego wyzwania gracz o pseudonimie ZooL przeniósł do CS:GO pierwszy poziom ze słynnej platformówki Super Mario Bros., ale w odsłonie z dodatkowymi pułapkami.

Twórca lokacji bazował na specjalnej wersji etapu, którą jeden z fanów odtworzył w Super Mario Maker 2. Na tle oryginału plansza wyróżnia się dużą liczbą płonących belek, przez co dotarcie do „mety” jest mocno utrudnione.

Przenosząc poziom do CS:GO internauta nie zapomniał oczywiście o wspomnianych ognistych pułapkach, ale ominięcie wszystkich obserwując akcję z oczu postaci stanowi o wiele większe wyzwanie. Nie zabrakło też charakterystycznych cegiełek grzybkami.

Zainteresowani mogą sami podjąć próbę ukończenia „sadystycznej” wersji pierwszego etapu z Super Mario Bros. Arena inspirowana etapem dostępna jest za darmo za pośrednictwem warsztatu platformy Steam.

Jest i zamek

W opublikowanym filmie Zool wyjaśnił, że mapę przygotował w ramach wyzwania, które rzucił graczowi jeden z użytkowników Discorda. Jednocześnie przyznaje, że stworzenie całej lokacji nie zajęło wiele czasu.

Źródło: Steam

Następnie: Pady od PS4 we wrześniu z czterema nowymi kolorami

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze