Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pady od PS4 we wrześniu z czterema nowymi kolorami

DualShock 4 w purpurze, różanym złocie i nie tylko.

Przedstawiciele firmy Sony ujawnili cztery nowe modele pada od PS4. Kolejne wersje DualShocka 4 trafią do sprzedaży we wrześniu, choć dokładna data premiery nie jest znana.

Zaprezentowane urządzenia to elektryczna purpura, czerwony kamuflaż, tytaniczny błękit i różane złoto. Nazwy poszczególnych sprzętów odpowiadają barwom, którymi ozdobiono poszczególne kontrolery.

Nowe wersje kolorystyczne pada od PS4

Cen wymienionych padów na razie nie przedstawiono. Można jednak spodziewać się, że będą kosztowały tyle samo, ile dotychczasowe wersje, co oznacza, że w Polsce zainteresowani kupią akcesorium za 249 zł.

Urządzenie dołączy do wcześniejszych modeli DualShock 4. Do tej pory do sprzedaży trafiło ponad 25 różnych odmian - między innymi ciemny granat, stalowa czerń, niebieski moro i krystaliczny. Są też edycje dedykowane GT Sport, God of War i dla fanów piłki nożnej.

To jednak nie wszystko, ponieważ jednocześnie ogłoszono, że w listopadzie zadebiutuje nowa wersja słuchawek, kolorystycznie dopasowana do wspomnianego pada o barwie różanego złota. Cena jest jednak nieznana.

Kontroler od PS4 ukazał się w 2013 roku wraz z konsolą Sony. Sprzęt wyposażono w dotykowy panel z przodu i niewielki głośnik, a od konkurenta, czyli kontrolera od Xbox One, wyróżnia się innym kształtem i rozmieszczeniem przycisków.

Wraz z pojawieniem się PlayStation 4 Slim, a więc „odchudzonej” wersji platformy, na rynek wprowadzono ulepszonego DualShocka 4. Poprawiono chwyt i dodano mniej ślizgające się gałki analogowe.

Źródło: PlayStation Blog

Następnie: Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze