Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - jak zdobyć pancerz wspomagany

Skąd wziąć zbroję.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów postapokaliptycznego uniwersum studia Bethesda są potężne pancerze wspomagane. Nie inaczej sytuacja wygląda w Fallout 76, gdzie przedwojenne zbroje stanowią bardzo przydatne narzędzie w pokonywaniu niebezpieczeństw świata. Na tej stronie wyjaśniamy, gdzie zdobyć pancerz wspomagany.

W przeciwieństwie do Fallouta 4, gdzie swój pierwszy pancerz zdobywaliśmy już na samym początku gry w ramach kampanii fabularnej, w wieloosobowej odsłonie tak naprawdę wszystko zależy od naszego szczęścia. Na całym terenie Appalachów znajduje się kilkadziesiąt lokacji, w których może - ale nie musi - pojawić się pancerz wspomagany.

Warto pamiętać, że do założenia pancerza wspomaganego musimy mieć przynajmniej 10 poziom doświadczenia. W pobliżu Krypty 76 pancerz możemy znaleźć w następujących lokacjach:

  • Celownik - pod skalnym nawisem w tylnej części lokacji
  • Lumber Co. Wirginia Zachodnia - w metalowym baraku na lewo od wejścia do lokacji
  • Farma Aaronholt - w zamkniętej szopie na południe od zabudowań (wymagane otwieranie zamków na poziomie 1)
  • Point Pleasant - na dachu sklepu z narzędziami

Rzadko kiedy natrafimy na kompletny pancerz. Zwykle w powyższych lokacjach znajdziemy jedynie Ramę pancerza wspomaganego oraz do trzech z sześciu elementów zewnętrznej powłoki, a także jeden rdzeń fuzyjny. Aby zachować pancerz, musimy przynajmniej na chwilę do niego wejść. Po tym możemy go schować do ekwipunku (waga 10) i rozstawić w dowolnym miejscu.

Następnie: Fallout 76 - jak zdobyć mutacje

Spis treści: Falout 76 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Fallout 76 - gdzie zdobyć lepszą broń

Read this next