Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Zdrajca

Polujemy na Dawkinsa.

Opisywana misja w grze Elex 2 rozpocznie się po ukończeniu zadania Siła woli i transformacja. Naszym zadaniem jest odnalezienie Adam Dawkinsa, by rozprawić się z nim.

Nie od razu będziesz mógł/a zająć się tą misją. Crony bowiem musi najpierw wytropić Adama. Możliwe, że dopiero po jakimś czasie, od pojawienia się tego zadania w dzienniku, dron wyśledzi Dawkinsa. Cierpliwie wykonuj kolejne misje główne i czekaj na sygnał do mechanicznego kompana.

Kiedy Crony'emu uda się ustalić położenie Adama, sam cię o tym poinformuje. Dlatego warto, aby w tym czasie był cały twoim towarzyszem - lub ewentualnie regularnie odwiedzaj Bastion i rozmawiaj z nim.

Kiedy w końcu Crony przekaże ci informację o lokalizacji Dawkinsa, udaj się tam. Założył niewielki obóz w pobliżu formatowa Deltara.

Adam Dawkins (1) siedzi na ziemi przy ognisku.

Wypytaj go o najważniejsze kwestie. Po zakończeniu rozmowy rozpocznie się walka. Adam nie jest wymagającym przeciwnikiem. Co prawda, aby zaliczyć zadanie, musisz go pokonać, ale Dawkins i tak się z tego wywinie i ucieknie.

Nagrody: 2000 PD

Następnie: Elex 2 - Niebezpieczna banicja

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Siła woli i transformacja

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze