Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Nyra: zadania

Jax - wraz z Nyrą - kradnie strategiczne plany frakcjom.

Poniżej opisujemy misje w Elex 2 związane z towarzyszką Nyrą, którą możesz zwerbować podczas pobytu w Depozytorium. Kiedy ukończysz zadanie Pomocna techniczka, Jax i Nyra przeniosą się na teren opisywanej misji.


Na tej stronie:


Maluczcy

Twoje zadanie jest proste. Musisz ukraść strategiczne plany (1). Zakradnij się więc do dwójki Banitów (pamiętaj, aby przejść w tryb skradania) i zabierz dokument, a następnie się oddal. Aby ułatwić sobie sprawę, zacznij się skradać dużo wcześniej i zajdź ich od tyłu.

Jeśli Banici cię zauważą, wówczas cię zaatakują i będziesz musiał z nimi walczyć.

Porozmawiaj z Nyrą, gdy zdobędziesz plany i odejdziesz kilka metrów. Wówczas zadanie zakończy się.

Nagrody: 100 + 200 PD


Bracia i siostry w wierze

Kolejne zadanie związane z Nyrą jest bliźniaczo podobne do poprzedniego, Musisz znowu ukraść plany strategiczne, ale tym razem Klerykom.

Podejdź do budynku (2), przed którym znajdziesz Kleryków. Przejdź przez drzwi po prawej stronie (3).

W pomieszczeniu, na ladzie odnajdziesz strategiczne plany (4). Ukradnij je tak, aby cię nikt nie zauważył. Następnie oddal się od tego miejsca i porozmawiaj z Nyrą.

Nagrody: 100 + 200 PD


Niszczycielscy fanatycy

Kolejną frakcją, którą trzeba inwigilować, są Morkoni.

Obejdź ruiny, w których przebywają Morkoni, i zakradnij się od tyłu, by zdobyć strategiczne plany (5).

Nagrody: 100 + 200 PD


Starzy wrogowie

Tym razem będziesz kradł plany strategiczne Berserkom. Przed sobą zobaczysz ruiny metalowej konstrukcji (6) - idź w jej kierunku. Kidy dotrzesz na miejsce, nie wchodź po schodach na górę.

Plany strategiczne (7) bowiem leżą na stole obok ogniska. Kiedy je ukradniesz, oddal się od tego miejsca i porozmawiaj z Nyrą, by zakończyć misję.

Nyra zdobyła informację, których potrzebowała, i będzie chciała odejść. Jax jej nie pozwoli i wówczas automatycznie rozpocznie się kolejna misja.

Nagrody: 250 + 250 PD


Brudna robota

Tym razem musisz zabić, wraz z Nyrą, pięć czujnych krwistych pazurów (A). Twoja towarzyszka, oddali się, więc idź w jej kierunku i zlikwiduj zagrożenie. Stwory będą się kręcić wokół Nyry.

Po wszystkim porozmawiaj z nią i nakłoń do pracy na rzecz Szóstej Siły.

Nagrody: 250 PD


Na chłodno, Nyro

Nyra uda się na patrol wokół Bastionu. Nie będzie jej kilka dni, więc w tym czasie zajmij się innymi sprawami i zadaniami.

Kiedy zakończy patrol, spotkasz ją ponownie w Bastionie. Sama cię zaczepi, gdy będziesz przechodził obok niej. Nyra obieca, że nie będzie więcej sprawiała kłopotów.

Nagrody: 250 PD


Własny lud

Po jakiś czasie Nyra znowu cię zaczepi, że ma do wykradnięcia plany strategiczne. Tym razem padło na Albów. Przeniesiecie się na teren misji. Przed wami znajduje się grupka Albów.

Strategiczne plany (8) leżą na desce, w ruinach budynku. Tak jak poprzednio zakradnij się do nich od tyłu.

Następnie oddal się i porozmawiaj z Nyrą, by zakończyć zadanie.

Nagrody: 250 + 250 PD


Perswazja

Po jakiś czasie dron Crony poinformuje Jaxa, że Nyra opuściła Bastion. Udaj się więc do lokalizacji, gdzie oznaczono położenie Nyry (B). Towarzyszka znajduje się blisko teleportera Śnieżna osada na południe od Depozytorium.

Nyra (9) siedzi nad urwiskiem. Porozmawiaj z nią, a zakończy się zadanie. Zachęć ją do powrotu do Bastionu, a wówczas zaproponuje ci wykradnięcie kolejnych planów strategicznych, więc możesz od razu udać się na teren rozgrywania się kolejnej misji.

Nagrody: 500 PD


Największe zagrożenie dla świata

Znowu musisz wykraść plany strategiczne, ale tym razem zostaniesz zaatakowany przez przeciwników od razu, gdy cię zobaczą, więc nici ze skradania.

Kiedy zabijesz ostatniego kuratora, zadanie zakończy się automatycznie rozmową z Nyrą i pojawi się kolejne.

Nagrody: 500 PD


Wykradnij plany Niebian

To zadanie w dzienniku pojawi się automatycznie po zakończeniu poprzedniej misji.

Nie oddalaj się od miejsca, w którym pokonałeś kuratorów. Plany strategiczne (10) leżą na skrzyni obok beczek. Zabierz jej i przekaż Nyrze.

Nagrody: 500 PD

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Nyra: gdzie znaleźć; Pomocna techniczka

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze