Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 otrzymało wyczekiwaną mechanikę z poprzedniej odsłony

Jeszcze efektowniejsza walka.

Wraz z najnowszą aktualizacją, do Dying Light 2: Stay Human trafiła mechanika x-ray, pozwalająca na podziwianie kości i mięśni, które miażdżymy oponentom.

Znana z pierwszej części funkcja pojawiła się w grze dzięki aktualizacji 1.7.2, powiązanej z dzisiejszą premierą dodatku Bloody Ties. Od teraz, podczas starć z przeciwnikami co jakiś czas zobaczymy ich prześwietlone wnętrzności, pękające pod naporem zadawanych przez nas obrażeń. Mechanika jest na ten moment dosyć skromna w efekty specjalne, twórcy zapewniają jednak, że będzie dalej rozwijana.

Uwielbiana przez wszystkich mechanika z Dying Light powraca! - czytamy w opisie patcha. „X-ray jest już dostępny, by dodać do gry wiele wartych zapamiętania momentów. Miejcie na uwadze, że mechanika jest na wczesnym etapie rozwoju i cały czas nad nią pracujemy. Zależy nam na waszej opinii, dlatego łamcie kości i dawajcie znać, jak wam się podoba”.

Bloody Ties już dostępne! Czekaliśmy na ten moment bardzo długo i w końcu możemy ogłosić, że drzwi do Carnage Hall są już otwarte. Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że pierwsze DLC przypadnie wam do gustu” - napisali twórcy.

Prócz samej funkcji x-ray, aktualizacja dodała do rozgrywki sporo nowych elementów. Naprawiono również mniejsze i większe błędy oraz usprawniono optymalizację gry. Do pobrania dostępny jest już także wspomniany dodatek Bloody Ties, urozmaicający rozgrywkę o nową lokację, historię oraz postacie. Dla przypomnienia, w Dying Light 2 zagramy na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze