Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi epizod przygodowego King's Quest ukaże się 15 grudnia

Rubble Without a Cause.

Przedstawiciele wydawnictwa Sierra poinformowali, że drugi odcinek nowej odsłony King's Quest ukaże się już za dwa tygodnie - 15 grudnia.

Gra jest dostępna na PC, PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One.

Opublikowano też krótki teaser kolejnego epizodu, zatytułowanego Rubble Without a Cause. Nie trzeba obawiać się spoilerów, gdyż nie zaprezentowano fragmentów rozgrywki.

Produkcja studia The Odd Gentleman to swego rodzaju restart serii popularnej w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Opowiada o perypetiach króla Grahama, zanim objął władzę w Daventry.

„Pierwszy epizod jest jednocześnie apetycznym wstępem do nowej, ciekawej historii, jak i solidnym restartem starej gry przygodowej. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania, chociaż do perfekcji jeszcze trochę brakuje” - napisał Artur w recenzji.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze