Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy odcinek nowego King's Quest debiutuje 28 lipca

40 euro (ok. 168 zł) za cały sezon.

Pierwszy odcinek nowej wersji King's Quest - A Knight to Remember - ukaże się 28 lipca na PC oraz dzień później na konsolach PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Lustereczko...

Cena za cały sezon wynosi na Steamie 40 euro (ok. 168 zł). Po wydaniu całości, w sprzedaży pojawi się także zbiorcze The Complete Collection, z dodatkowym epilogiem.

Łącznie twórcy ze studia The Odd Gentlemen przygotowują pięć epizodów, publikowanych jeszcze w przyszłym roku.

Nowe King's Quest to świeże spojrzenie na klasyczną grę przygodową, jedną z najpopularniejszych serii w tym gatunku w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Fabuła koncentruje się na opowieści Grahama, który opowiada swojej wnuczce historię podróży i przygód. Zaczynamy od samego początku, gdy młody rycerz rywalizuje z innymi adeptami o pozycje na dworze króla Edwarda.

„Gracze poznają i przeżyją wraz z nim historię życia króla Grahama. Wiele z zagadek ma kilka rozwiązań, tak by gracze mogli sami znaleźć najciekawsze” - napisano w informacji prasowej.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze