Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi odcinek przygodowego King's Quest ukaże się jesienią

Jest też trailer.

Przedstawiciele studia The Odd Gentlemen ujawnili podczas panelu dyskusyjnego na imprezie PAX Prime, że drugi odcinek przygodowego King's Quest ukaże się jesienią.

Nie podano dokładnej daty premiery, ale epizod zatytułowany „Rubble Without a Cause” otrzymał zwiastun, widoczny poniżej.

W drugim odcinku problemem są gobliny, które porwały wszystkich mieszkańców Daventry. Król Graham musi oczywiście zapanować nad sytuacją i udowodnić, że nadaje się na lidera.

Akcja toczy się w pięć lat po wydarzeniach z pierwszego epizodu, wydanego pod koniec lipca. Spotkamy kilka znanych z oryginału postaci, jak Olfie, Whisper, Acorn czy Amaya.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie podano szczegółów na temat PS3 i X360.

„Pierwszy epizod King's Quest jest jednocześnie apetycznym wstępem do nowej, ciekawej historii, jak i solidnym restartem starej gry przygodowej. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania, chociaż do perfekcji jeszcze trochę brakuje” - napisał Artur w recenzji poprzedniego odcinka.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze