Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy odcinek King's Quest dostępny za darmo

Na wszystkich platformach.

Pierwszy odcinek przygodowej serii King's Quest - A Knight to Remember - dostępny jest za darmo na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Do tego dokupić można King's Quest: The Complete Collection z dodatkowym epilogiem (za 30 euro - ok. 132 zł) lub „zwykłą” przepustkę sezonową z rozdziałami 2-5 (za 25 euro - ok. 110 zł).

Kolejne odcinki dostępne są też osobno, za 10 euro (ok. 44 zł) za sztukę. Obecnie zatrzymano się na trzecim epizodzie, wydanym pod koniec kwietnia.

Produkcja studia The Odd Gentleman to swego rodzaju restart serii popularnej w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Opowiada o perypetiach króla Grahama, zanim objął władzę w Daventry.

„Jednocześnie apetyczny wstęp do nowej, ciekawej historii, jak i solidny restart starej gry przygodowej. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania, chociaż do perfekcji jeszcze trochę brakuje” - napisał Artur w recenzji pierwszego odcinka King's Quest.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły