Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Droższe wydanie Mortal Kombat 1 zapewni wczesny dostęp do gry

Niczym Starfield i Diablo 4.

Mortal Kombat 1 podążą za kontrowersyjną modą, w ramach której gracze zamawiający droższe wydanie gry przed premierą mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do produkcji.

W przypadku nadchodzącej bijatyki mowa o pięciu dniach. Standardowe wydanie na Steamie kosztuje niemało, bo 314 złotych. Za 419 zł można jednak kupić Premium Edition, by w zamian otrzymać „grywalną postać Shang Tsunga i 5-dniowy wcześniejszy dostęp” do tytułu, od 14 września (zamiast 19 września).

To nie wszystkie zalety droższej edycji, ponieważ ta obejmuje także Zestaw Kombat, tygodniowy wcześniejszy dostęp do postaci wydawanych w ramach tego DLC, a także 1250 jednostek Smoczych Kryształów, stanowiących wirtualną walutę w grze.

To ostatnie potwierdza, że w produkcji nie zabraknie transakcji cyfrowych, co zapewne będzie bardzo małą niespodzianką. Elementy tego typu już w Mortal Kombat 11 wywołały spore kontrowersje. W przypadku MK1 mowa o możliwości „zakupu artykułów wpływających na wygląd postaci, takich jak skórki, palety, wyposażenie i o wiele więcej” - głosi opis. Nie znamy cen waluty.

Przypomnieć można, że Zestaw Kombat to także inne postacie: Omni-Man (Niezwyciężony), Quan Chi, Peacemaker z DC, Ermac, Ojczyznosław z „The Boys” oraz Takahashi Takeda. Do tego Kameo, czyli „wizyty” bohaterów w ramach ciosów specjalnych: Tremor, Mavado, Johnny Cage, Ferra i Khamaleon.

Mortal Kombat 1 ukaże się 19 września (lub 14 września) na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Za konwersję na komputery osobiste odpowiada polska firma QLOC, a za port na Switch - Shiver Entertainment oraz Saber Interactive.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze