Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Don't Starve ze wsparciem Warsztatu Steam

Deweloperzy z Klei Entertainment umożliwili graczom tworzenie i wygodną publikację modyfikacji.

Produkcja Don't Starve doczekała się wsparcia dla usługi Warsztatu Steam - poinformowali twórcy z Klei Entertainment w opisie najnowszej aktualizacji gry.

Warsztat Steam to zintegrowana z platformą od Valve usługa pozwalająca w łatwy sposób tworzyć i udostępniać dodatkową zawartość do niektórych tytułów. Jedne z bardziej znanych produkcji wykorzystujących możliwości Warsztatu to chociażby The Elder Scrolls V: Skyrim i Team Fortress 2.

„Co to oznacza? Cóż, sporo” - napisał jeden z deweloperów. „Możecie dodawać własne postacie, modyfikować system generowania świata, tworzyć nowe potwory i przedmioty, czy skierować całą przygodę w zupełnie innym kierunku”.

Poza wprowadzeniem nowej funkcji, w ostatniej aktualizacji, Klei zaimplementowało do produkcji dodatkowy poziom oraz nowe rodzaje przeciwników.

Don't Starve zadebiutowało w kwietniu 2013 roku na PC. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły