Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Reign of Giants do Don't Starve wprowadza nowe potwory i postacie

Oraz pory roku i środowiska.

Niezależne Don't Starve od Klei Entertainment dostępne jest na Steamie od kwietnia ubiegłego roku, a teraz twórcy zdecydowali się na opublikowanie płatnego DLC - Reign of Giants - w ramach programu Early Acces na Steamie.

Do 29 kwietnia rozszerzenie nabyć można w niższej cenie, za 4 euro (ok. 17 zł). Otrzymamy dwóch nowych bohaterów: aktorkę operową Wigfridę oraz młodego chłopca - Webbera - żyjącego wewnątrz wielkiego pająka.

Twórcy przygotowali także pełny cykl pór roku, od obfitych, wiosennych opadów deszczu, do upalnego lata. Zwiedzimy też nowe strefy klimatyczne, pełne niebezpieczeństw, ale także cennych surowców.

Listę usprawnień uzupełniają dodatkowy slot na zapisane stany gier oraz tytułowi Giganci, którzy są jednak owiani nutką tajemnicy i czekają na odkrycie przez graczy.

Don't Starve debiutowało w kwietniu ubiegłego roku na PC, a w styczniu 2014 r. gra trafiła też na PlayStation 4. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

Dzięki, Ic3berg.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze