Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Reign of Giants do Don't Starve ukaże się także na PlayStation 4

W przyszłym tygodniu.

Dodatek wprowadzający nowe potwory i postacie do niezależnego Don't Starve - Reign of Giants - trafi także na konsole PlayStation 4.

Premierę zaplanowano na 23 lipca, w cenie 5 dolarów (ok. 16 zł). Posiadacze abonamentów PlayStation Plus mogą liczyć na 10-procentową zniżkę.

Reign of Giants dodaje dwóch nowych bohaterów: aktorkę operową Wigfridę oraz młodego chłopca - Webbera - żyjącego wewnątrz wielkiego pająka. Listę usprawnień uzupełniają dodatkowy slot na zapisane stany gier oraz tytułowi Giganci.

Twórcy przygotowali także pełny cykl pór roku, od obfitych, wiosennych opadów deszczu, do upalnego lata. Zwiedzimy też nowe strefy klimatyczne, pełne niebezpieczeństw, ale także cennych surowców.

Don't Starve debiutowało w kwietniu ubiegłego roku na PC, a w styczniu 2014 r. gra trafiła też na PlayStation 4. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

Dodatek ukazał się na PC w maju. Teraz deweloperzy ze studia Klei Entertainment pracując nad darmowym rozszerzeniem z trybem sieciowym.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze