Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Natural Disasters do Cities Skylines ukaże się 29 listopada

Katastrofy naturalne w miastach.

Przedstawiciele Paradox Interactive poinformowali, że zapowiedziany w wakacje dodatek Natural Disasters do Cities Skylines zadebiutuje 29 listopada.

DLC wyceniono na 15 euro, a więc ok. 66 zł.

Rozszerzenie wprowadzi szereg katastrof naturalnych, z którymi będą musieli się uporać gracze. Kataklizmy pojawią się losowo, ale będzie może też uruchomić je „ręcznie”, na wzór serii SimCity.

Aby zminimalizować straty, gracze będą mogli ustalać plany ucieczki, szkicować drogi ewakuacyjne, korzystać z systemów wczesnego ostrzegania i wież radiowych, informujących o rychłej zagładzie.

Twórcy przygotowują też stacje radiowe oraz edytor scenariuszy, umożliwiający projektowanie własnych wyzwań oraz trybów i dzielenie się nimi poprzez Warsztat Steam - wszystko to w darmowej aktualizacji.

Cities Skylines jest dostępne na PC. Deweloperzy mieli w planach przygotowanie wersji konsolowej, ale od wielu miesięcy w ogóle nie wypowiadają się na ten temat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze