Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Horizons do Elite Dangerous ukaże się w następny wtorek

Z lądowaniem na planetach.

Studio Frontier Developments ujawniło, że dodatek Horizons do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous zadebiutuje już w najbliższy wtorek, 15 grudnia.

To niestety tylko wizja fana

Mowa jednak o pierwszym elemencie tego rozszerzenia - lądowaniu na planetach w ramach Planetary Landings, testowanego obecnie w wersji beta. Poruszanie na powierzchniach ułatwia nowy pojazd kołowy, czyli Scarab SRV.

Gracze otrzymają możliwość eksploracji szczegółowo odtworzonych planet i księżyców kompletnej Drogi Mlecznej, zbudowanych w skali 1:1. Do tego odkrywanie surowców, zdobywanie doświadczenia, naloty na bazy, badanie miejsc katastrof oraz współpraca z innymi graczami.

Rozszerzenie wydawane będzie etapami, jeszcze w 2016 roku, obejmując w przyszłości także nowe misje, statki, areny do potyczek, współpracę w ramach jednego statku kosmicznego, zmianę wyglądu postaci czy większe jednostki.

Beta Elite Dangerous: Horizons na PC dostępna jest obecnie w sklepie FrontierStore.net za 68 euro (ok. 290 zł), dając dostęp przedpremierowy do wszystkich dodatków.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze